• Grzejnik kanałowy w Apartamencie w Toronto
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Grzejniki kanałowe w One York Harbour Plaza w Toronto / Kanada

One York Harbour Plaza to jedna z wielu inwestycji w Kanadzie gdzie zastosowano grzejniki Verano. Jak każda nowoczesna inwestycja jest to wyjątkowa budowla o ciekawej bryle, która imponuje powierzchnią i wysokością.

Budynek składa się z dwóch prawie 70-piętrowych wież kondominium umieszczonych na 3-piętrowej bryle budynku handlowego o powierzchni ponad 18000 m2 oraz z 37 kondygnacyjnej wieży biurowej klasy AAA. Budynek posiada połączenie z siecią PATH. Mieszkańcy apartamentów mają do dyspozycji m.in. Juice Bar, sauna, spinning room, klub fitness, salę teatralną i salę imprezową.

W budynku dominują duże przeszklenia i duże otwarte powierzchnie, wnętrza są więc bardzo dobrze oświetlone. Takie rozwiązanie daje również poczucie większej przestrzeni i komfortu, wymaga jednak zastosowania sprawdzonego systemu grzewczego, który w czasie mroźnych kanadyjskich zim precyzyjnie ogrzeje budynek i jednocześnie podkreśli jego nowoczesny charakter. Dlatego wybór padł na grzejniki kanałowe, które wielokrotnie potwierdziły swoją skuteczność i niezawodność nawet w bardzo trudnych i wymagających wnętrzach.

Ogrzewanie kanałowe

Ogrzewanie kanałowe

Ogrzewanie kanałowe

Ogrzewanie kanałowe

Ogrzewanie kanałowe

Grzejniki kanałowe

One York Harbour Plaza / Kanada

One York Harbour Plaza / Kanada

One York Harbour Plaza / Kanada