• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2

Biurowiec D48 w Warszawie

Kolejny nowoczesny biurowiec powstały w stolicy ogrzewany będzie naszymi grzejnikami kanałowymi VK15, które doskonale odnajdują się w tego typu wnętrzach.

Grzejnik kanałowy z wentylatorem Niepowtarzalny styl, ekologia i nowoczesność - tak w skrócie można określić biurowiec GreenWings Office. Dwuskrzydłowy budynek klasy A powstał przy ulicy 17-ego Stycznia w Warszawie. Inwestycja cieszy się bliskim sąsiedztwem Międzynarodowego Lotniska Chopina w Warszawie. Przestronne wnętrza ogrzewają nasze grzejniki kanałowe TURBO VKN z wentylatorem.

Grzejniki kanałoweOxygen Park jest nowoczesnym budynkiem biurowym powstałym przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. W projekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, które poprawiają komfort pracy a także są przyjazne środowisku. Wnętrze biurowca ogrzewane jest grzejnikami kanałowymi VK.

Grzejnik kanałowy łukowy Biurowiec Ambasador Office Building jest kolejnym wysokiej klasy budynkiem powstałym w biznesowym centrum warszawskiego Mokotowa. W tak nowoczesnym pomieszczeniu nie mogło zabraknąć funkcjonalnych grzejników kanałowych firmy Verano, które doskonale sprawdzają się w tego typu pomieszczeniach.