• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Grzejniki kanałowe w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu

Budynek Dużej Sceny Teatru Lalki i Aktora w Opolu wyróżnia oryginalna elewacje i wyjątkowe i nowoczesne wnętrze. Budowa obiektu rozpoczęła się na początku marca 2014 i zakończona została we wrześniu br. Koszt inwestycji wyniósł ponad 18 mln zł, finansowany był przez Ministerstwo Kultury oraz miasto Opole.

Wnętrze teatru jest niezwykłe i zaskakujące. Uwagę przyciągają niebanalne schody prowadzące na pierwsze piętro. Teatr wyposażony jest w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki metamorfozie obiektu teatr może wystawiać wspaniałe spektakle nie martwiąc się o bariery techniczne. Ponad to nowy budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Cieszymy się, że w tak nowoczesnym projekcie znalazły się nasze grzejniki kanałowe z wentylatorem TURBO VKN. Nie tylko doskonale wkomponowały się we wnętrza ale również podkreśliły innowacyjny charakter miejsca.

Oficjalne otwarcie obiektu odbyło się 11 października i przyciągnęło wielu fanów kulturalnych wydarzeń.

Grzejniki kanałowe z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Verano Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejniki kanałowe Verano Grzejniki kanałowe z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejniki kanałowe Grzejnik kanałowy z wentylatorem  Turbo VKN Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejniki kanałowe Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejniki kanałowe Teatr Lalki i Aktora w Opolu Grzejniki kanałowe Grzejniki kanałowe Ogrzewanie kanałowe Grzejnik kanałowy TURBO VKN z wentylatorem Verano-konwektor Grzejniki kanałowe Verano konwektor Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Verano konwektor Ogrzewanie kanałowe Ogrzewanie kanałowe Ogrzewanie kanałowe w Teatrze Teatr Lalki i Aktora Grzejnik kanałowy z wentylatorem