• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

The Chalet Estate – piękny dworek w ekskluzywnej dzielnicy Londynu

Budynek życia i pasjonujący proces odrestaurowania obiektu o nazwie Swiss Cottage – historycznego, 5 piętrowego, ujętego w ewidencji zabytków budynku, otoczonego przez kilometry parku krajobrazowego zarządzanego przez English Heritage został właśnie ukończony i oddany do użytku.

Nieruchomość ta, wraz z przystania o długości 185 metrów, mieszcząca do 25 lodzi – największa przystania na tej wysokości Tamizy, i parkingiem na około 20 samochodow, prezentuje piękne polaczenie uchwyconego ducha budowli i nowoczesnej technologii budownictwa XXI wieku.

Powodem dla którego tak zachwycamy się tą budowla jest fakt, że ogród zimowy – konserwatorium w tak pięknym obiekcie ogrzewany jest naszymi ławkami grzewczymi COMODO oraz stojącymi grzejnikami konwektorowymi.

W najbliższym otoczeniu tej pięknej nieruchomości znajduje się zapierający dech w piersiach Hampton Court Palace a całość otoczona jest drugim co do wielkości parkiem królewskim w Londynie.

Całość, wraz z wijąca się malowniczo Tamiza tworzy niezapomniany krajobraz chroniący nieskalaną przyrodę, goszczącą prawie w samym sercu tętniącej życiem metropolii.

Dla nas budynek Swiss Chalet jest powodem prawdziwej dumy, gdyż większość ogrodu zimowego jest efektywnie ogrzewana Ławkami Grzewczymi COMODO i konwektorowymi grzejnikami stojącymi. Tak jak można zobaczyć na zdjęciach poniżej, takie rozwiązania systemu grzewczego nie tylko estetycznie współgrają z całością budynku, lecz również zapewniają efektywne grzanie, oraz izolują od wilgoci pochodzącej z przepływającej pod stopami wody.

Cały budynek ma 3 kondygnacje, na dwóch z nich cala zimę efektywnie pracowały grzejniki stojące Verano.

Ławka grzewcza Comodo
Ławka grzewcza Comodo
Ławka grzewcza Comodo
Ogród zimowy Swiss Chalet
Ławki grzewcze Comodo
Grzejnik stojący
Grzejnik stojący konwektorowy
Ławka grzewcza Comodo w ogrodzie zimowym Swiss Chalet
Ławka grzewcza Comodo
Ogród zimowy Swiss Chalet
Ogród zimowy Swiss Chalet
Ogród zimowy Swiss Chalet