• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach

Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach jest miejscem edukacji artystycznej, organizacji kół zainteresowań oraz wielu imprez kulturalnych, edukacyjnych oraz pokazów filmowych i koncertów. W budynku działa dom kultury, szkoła muzyczna, telewizja regionalna, znajdują się też: kino, teatr, biblioteka, galeria sztuki i kawiarnia.

Nowoczesny budynek jest chlubą miasta i wciąż przyciąga wielu chętnych do udziału w licznych zajęciach i wydarzeniach kulturalnych i artystycznych, organizowanych dla mieszkańców w każdym wieku.

Inwestycja składa się z trzech kondygnacji i parkingu podziemnego. Wewnątrz znajdują się dwie sale widowiskowo-konferencyjne, o powierzchni użytkowej 8116,28m2. Ponadto budynek w pełni dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. W projekcie budynku wykorzystano innowacyjne rozwiązania techniczne, multimedialne i ekologiczne. Po raz pierwszy na świecie wdrożono system do energooszczędnego pozyskiwania energii z paneli solarnych/ fotowoltaicznych typu DSSC w tego typu inwestycji. Takie rozwiązanie jest unikatem w Europie Środkowej. W tak nowoczesnym budynku nie mogło zabraknąć również naszych grzejników kanałowych VK15 z konwekcją naturalną.

CKA w Kozienicach
CKA w Kozienicach
CKA w Kozienicach
CKA w Kozienicach
CKA w Kozienicach