• Ogrzewanie kanałowe
  • Grzejnik kanałowy
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Artykuł - Konwektory Verano 25 września w gazecie 'Wiecziernij Brest" oraz 30 września w gazecie "Wieczernij Grodno" opublikowane będą artykuł "Konwektory Verano - ciepło do każdego domu". Autorem tekstu jest nasz koordynator do spraw rynków Wschodnich - Henadzi Kurhun. W artykule zaprezentowane zostały produkty Verano. Tekst jest jedną z wielu form promocji naszych grzejników na rynku wschodnim. Jest to kolejne działanie mające na celu poszerzenie wiedzy o naszych konwektorach na tamtejszym rynku, co jak mamy nadzieje przełoży się na zwiększenie rynku zbytu produkcji na Wschodzie.

Kongres w Istambule Europejski Klub Biznesu, wspólnie z rządową organizacją Invest Turcja, oraz stowarzyszeniem DMW Diplomaten International, zorganizował pod patronatem Wicepremiera Polski Janusza Piechocińskiego i Polskiego Ministerstwa Gospodarki, oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Forum międzynarodowej współpracy i inwestycji.

Verano On Tour Verano On Tour odwiedził w lecie trzy kraje: Wielką Brytanię, Irlandię oraz Węgry.

Kratka do grzejników i klimakonwektorów

Przedstawiamy Państwu nową kratkę - narożną "jodełkę". Na wizualizacjach prezentowana jest jako wykonana z jesionu z tulejkami bukowymi. Kratki jodełki używane są do przykrycia narożnej części grzejników kanałowych kątowych.

Kratki do grzejników

RPOWL działanie 1.3

Dzięki dotacji z Unii Europejskiej w ramach działania 1.3 projektu „Wzrost konkurencyjności firmy VERANO Ryszard Miazga poprzez wprowadzenie na rynek innowacyjnych w skali międzynarodowej grzejników z zastosowaniem technik ICT.”, firma zatrudniła dodatkowych pracowników, wprowadziła na rynek dwa nowe rewelacyjne produkty.

Dni Otwarte Verano w oddziałach Smith Brothers Stores Ltd Czy chcesz zostać Autoryzowanym Instalatorem Verano na terenie Anglii, Szkocji i Walii? Nie ma lepszej okazji niż w dniach 8-17 czerwca podczas dni otwartych Verano organizowanych wspólnie z naszym kluczowym dystrybutorem hurtowym – firmą Smith Brothers Stores Ltd.

Kratki do grzejników kanałowych i klimakonwektorów

Zapraszamy do nowego działu - Kratki do grzejników kanałowych i klimakonwektorów.
Przygotowaliśmy dla Państwa wizualizacje kratek do grzejników kanałowych i klimakonwektorów. Mamy nadzieję, że dzięki nim, teraz łatwiej będzie dobrać materiał i wykończenie widocznych elementów grzejników kanałowych i klimakonwektorów.

Warsztaty Technika Grzewcza16 kwietnia 2015r. w Przyszowicach odbyły się warsztaty branżowe „Technika grzewcza dla wymagających” Verano zaprezentowało nową ofertę grzejników kanałowych oraz techniki konfiguracji automatyki i urządzeń. Do dyspozycji uczestników był „Verano On Tour” – nasz prezentacyjny camper.

Ecobuild 2015 W dniach 3-5 marca 2015 roku firma Verano wzięła udział w jednym z największych wydarzeń wystawienniczych na rynku Wielkiej Brytanii – targach Ecobuild 2015.

Targi ISH W dniach 10-14 marca 2015 roku firma Verano wzięła udział w bezsprzecznie największych targach branżowych na świecie ISH 2015.

Podpisanie umowy z Politechniką Lubelską3 marca 2015 roku podpisaliśmy umowę z Politechniką Lubelską dotyczącą współpracy w zakresie stażu, praktyk dla studentów i wykładowców, realizacji projektów badawczych oraz opracowywania tematów prac inżynierskich i magisterskich.

Targi Frankfurt Od wielu, wielu lat targi ISH we Frankfurcie nad Menem w Niemczech są uważane za główną i zarazem największą imprezę wystawienniczą dla branży hydraulicznej, technicznego wyposażenia budynków, techniki klimatyzacji i energii odnawialnych. W tym roku po raz pierwszy została przedstawiona i wdrożona koncepcja kraju partnerskiego dla wystawców.

Targi Grupy SBS 201522-23 kwietnia 2015 w Strykowie w Hotelu 500 odbędzie się kolejna edycja Targów Grupy SBS, w której będziemy uczestniczyć prezentując nasze nowoczesne konwektorowe grzejniki i klimakonwektory.

Rekomendacje M jak MieszkaniePoradnik M jak Mieszkanie wyróżnił nasze grzejniki kanałowe Verano Rekomendacją M jak Mieszkanie 2015.

Targi Ecobuild 2015 Verano Konwektor – wiodący producent grzejników kanałowych, stojących i naściennych po raz kolejny będzie prezentować swoje wydajne produkty na targach Ecobuild 2015 w Londynie.