• 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Rybnicka Wrocław / Polska

Willa Wrocław przy ulicy Rybnickiej jest nowoczesną inwestycją na wysokim poziomie. Luksusowe budynki wyróżniają się wysokim standardem i estetyką. Dzięki 3 metrowym stropom, w apartamentach zamontowano drewnianą stolarkę okienną o wysokości 2,8m. Duże przeszklenia gwarantują lokatorom panoramiczny widok i przestrzeń. A ogrzewanie kanałowe Verano konwektor skutecznie zatrzymuje zimne powietrze i zapewnia optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjne położenie oraz nowoczesne materiały i technologie użyte w trakcie powstawania lokali. Zastosowane panele solarne oraz technologia budowy z cegły ceramicznej POROTHERM, to tylko niektóre z wielu innowacyjnych technologii zastosowanych w budowie apartamentów. Nasze energooszczędne i ekologiczne grzejniki kanałowe doskonale sprawdzą się w tak inteligentnych i nowoczesnych budynkach.

W skład inwestycji wchodzi 11 dwupiętrowych budynków, w których łącznie znajduje się 31 lokali w tym 1 penthouse. Ze względu na powierzchnie apartamentów, która sięga od 55m2 do 147m2, a także biorąc pod uwagę wysokość lokali oraz duże przeszklenia idealnym rozwiązaniem okazały się grzejniki kanałowe Verano konwektor.

Grzejnik kanałowy

Grzejnik kanałowy

Apartamenty Willa Wrocław

Apartamenty Willa Wrocław

Apartamenty Willa Wrocław

Apartamenty Willa Wrocław

Apartamenty Willa Wrocław

Apartamenty Willa Wrocław