• 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Kameralne mieszkania Bartycka 85 w Warszawie na Mokotowie / Polska

Nowe, kameralne mieszkania przy ul. Bartyckiej 85 na Warszawskim Mokotowie są idealnym miejscem dla osób ceniących spokój i otoczenie zieleni, ale jednocześnie lubią wygodę i komfort życia w mieście.

Inwestycja położona jest w malowniczym części dolnego Mokotowa, blisko Łazienek Królewskich oraz Parku Akcji "Burza" i Kopca Powstania Warszawskiego. Świetna lokalizacja - bardzo blisko do wszelkich atrakcji w centrum stolicy, oraz nowoczesne i komfortowe budownictwo czynią z inwestycji idealne miejsce do mieszkania.

Ekskluzywny budynek posiada 27 mieszkań o powierzchni od 46 do 114 m². Każde z nich zostało zaprojektowane w wysokim standardzie z wykorzystaniem klasycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Posiadają pokoje dzienne połączone z kuchnią, duże sypialnie oraz łazienki i miejsce na garderobę. Mieszkańcy mają do dyspozycji również miejsca postojowe na parkingu podziemnym, a na parterze znajdują się lokale usługowe.

Mieszkania są stosunkowo wysokie 2,7 i 2,8 m, dodatkowo duże przeszklenia, które nie tylko powiększają przestrzeń ale i zapewniają maksymalne oświetlenie dzienne, sprawiają, że ogrzanie ich wymaga zastosowania konkretnych rozwiązań grzewczych. W takich warunkach świetnie sprawdzają się nasze grzejniki kanałowe VKN z wentylatorem. Ich dynamizm i precyzja gwarantują optymalną temperaturę dostosowaną do potrzeb mieszkańców.

Inwestycja Bartycka 85

Inwestycja Bartycka 85

Inwestycja Bartycka 85

Inwestycja Bartycka 85

Inwestycja Bartycka 85

Inwestycja Bartycka 85

Inwestycja Bartycka 85