• 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Osiedle Harmonium w Konstancinie-Jeziorna / Polska

Osiedle Harmonium oferuje eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest w Konstancinie - Jeziorna przy zbiegu ulic Wczasowej i Warszawskiej.

Osiedle cieszy się sąsiedztwem Ogrodu Botanicznego i Parku Powsińskiego, a bliskość Parku Zdrojowego daje możliwość korzystania z leczniczych właściwości Tężni Solankowej. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, liczne supermarkety oraz centrum handlowe. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących spokój i lubiących otoczenie zieleni, a także wygodę i komfort życia codziennego. Inwestycja połączona jest z Warszawą nowo wybudowaną dwupasmową drogą łączącą Wilanów z Konstancinem, co umożliwia szybki dojazd do stolicy.

Domy wyposażone będą w wiele nowoczesnych rozwiązań. W każdym znajdować się będzie nowoczesna infrastruktura teleinformatyczna i teletechniczna, m.in. w system video-domofonowy, telewizję dozorową, system sygnalizacji włamania i napadu, system kontroli dostępu, system TV Sat i kablowej, Radio FM.

W tak nowoczesnych inwestycjach również system ogrzewania musi być nowoczesny i sprawdzony. Cieszymy się, że inwestor zaufał naszym grzejnikom kanałowym VK15. Jesteśmy pewni, że świetnie poradzą sobie z ogrzaniem wnętrza domów i zadbają, by w chłodne wieczory domowników witał ciepły dom.

Osiedle Harmonium

Osiedle Harmonium

Osiedle Harmonium

Osiedle Harmonium