• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

GreenWings Office

Siedmio-kondygnacyjny biurowiec GreenWings Office oferuje 11 tys. m2 powierzchni biurowej. Pod budynkiem usytuowany jest podziemny parking posiadający 270 miejsc postojowych. Wnętrza biurowca są przestronne i pełne naturalnego światła wpadającego przez wysokie szklane fasady. Przy budynku znajdują się stojaki rowerowe, rowerzyści mają do dyspozycji szafki oraz prysznice.

W projekcie opracowanym przez JEMS Architekci dominują szklane elewacje oraz betonowe i stalowe elementy. Takie połączenie sprawiło że budowla jest "lekka" i nowoczesna. Zastosowane rozwiązania technologiczne oraz ekologiczne materiały wykorzystane w budowie sprawiają, że eksploatacja obiektu jest przyjazna środowisku. Wśród nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych znajdują się również nasze energooszczędne grzejniki kanałowe VKN wyposażone w cichy i ekonomiczny wentylator. Wydajnie i niezawodnie ogrzeją wnętrza biurowca dostarczając dokładnie tyle ciepła ile potrzeba. Skutecznie wyeliminują straty ciepła których źródłem są szklane fasady budynku. Ponad to zarówno w budynku jak i na zewnątrz znajduje się dużo zieleni. W efekcie budynek otrzymał certyfikat Very Good w systemie certyfikacji BREEAM.

Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy TURBO VKN z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Verano konwektor Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem TURBO VKN Grzejnik kanałowy konwektorowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy TURBO VKN z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Turbo VKN Grzejnik kanałowy z wentylatorem Verano Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Verano Grzejnik kanałowy z wentylatorem Turbo VKN Grzejnik kanałowy z wentylatorem Grzejnik kanałowy z wentylatorem Turbo VKN Konwektorowy grzejnik kanałowy z wentylatorem Biurowiec GreenWings Office GreenWings Office GreenWings Office Warszawa GreenWings Office biurowiec GreenWings Office w Warszawie Biurowiec GreenWings Office GreenWings Office GreenWings Office w Warszawie GreenWings Office