• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Rozbudowa głównej siedziby firmy Claas/Mann odbywa się etapami. Projekt modernizacji zawiera rozbudowany kompleks biurowo-administracyjny, salon wystawienniczy i centralny magazyn części wraz z centrum dystrybucji. Całość powinna zostać ukończona w 2020 roku.

Miło nam ogłosić, że w części wystawienniczej został zamontowany i funkcjonuje system grzejników kanałowych firmy Verano.

Ośrodek Zdrowia i Centrum Seniora w Glattbach

Nowoczesny Ośrodek Zdrowia i Centrum Seniora w Glattbach to inwestycja stworzoną z myślą o osobach starszych. Zastosowano wiele udogodnień, by stworzyć miejsce, w którym osoby w podeszłym wieku będą się czuły komfortowo. O właściwą temperaturę wewnątrz budynku zadbają grzejniki fasadowe Verano.

Grzejnik kanałowy

Nowoczesny i klimatyczny dom z basenem to inwestycja, w której do naszych grzejników kanałowych zastosowano drewnianą i stalową kratkę, dzięki temu doskonale komponują się z ogrzewanym wnętrzem. Liczne przeszklenia jakie dominują w inwestycji wymagały zastosowania dynamicznych grzejników kanałowych VKN5.

Grzejnik kanałowy typ VK15

Rustykalny styl wiejski obecnie znów jest w modzie. Coraz więcej osób koncentruje się na naturze i chce otaczać się w domu naturalnymi materiałami i wpływami. Nasze grzejniki kanałowe z naturalnymi kratkami z drewna idealnie pasują do takich wnętrz i zapewniają pożądane ciepło.

Szkoła Średnia w Arborfield

Arborfield – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Berkshire, w dystrykcie (unitary authority) Wokingham. Leży 8 km na południowy wschód od centrum miasta Reading i 56 km na zachód od centrum Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2721 mieszkańców. W miejscowości tej został wybudowany ostatnio kompleks szkoły średniej, gdzie możemy z dumą ogłosić zostały zamontowane grzejniki kanałowe firmy Verano.