• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Biblioteka Oak Ridges w Richmond Hill

Nowy budynek biblioteki Oak Ridges w Kanadzie powstał z myślą o mieszkańcach, stworzono wyjątkowe miejsce wspomagające rozwój obywateli. Jako system grzewczy wybrano grzejniki kanałowe Verano, precyzyjnie zapewniają ciepło i komponują się z przestronnym charakterem wnętrza.

Rozbudowa głównej siedziby firmy Claas/Mann odbywa się etapami. Projekt modernizacji zawiera rozbudowany kompleks biurowo-administracyjny, salon wystawienniczy i centralny magazyn części wraz z centrum dystrybucji. Całość powinna zostać ukończona w 2020 roku.

Miło nam ogłosić, że w części wystawienniczej został zamontowany i funkcjonuje system grzejników kanałowych firmy Verano.

Ośrodek Zdrowia i Centrum Seniora w Glattbach

Nowoczesny Ośrodek Zdrowia i Centrum Seniora w Glattbach to inwestycja stworzoną z myślą o osobach starszych. Zastosowano wiele udogodnień, by stworzyć miejsce, w którym osoby w podeszłym wieku będą się czuły komfortowo. O właściwą temperaturę wewnątrz budynku zadbają grzejniki fasadowe Verano.

Grzejnik kanałowy

Nowoczesny i klimatyczny dom z basenem to inwestycja, w której do naszych grzejników kanałowych zastosowano drewnianą i stalową kratkę, dzięki temu doskonale komponują się z ogrzewanym wnętrzem. Liczne przeszklenia jakie dominują w inwestycji wymagały zastosowania dynamicznych grzejników kanałowych VKN5.

Grzejnik kanałowy typ VK15

Rustykalny styl wiejski obecnie znów jest w modzie. Coraz więcej osób koncentruje się na naturze i chce otaczać się w domu naturalnymi materiałami i wpływami. Nasze grzejniki kanałowe z naturalnymi kratkami z drewna idealnie pasują do takich wnętrz i zapewniają pożądane ciepło.