• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Grzejnik kanałowy

Nowoczesny i klimatyczny dom z basenem to inwestycja, w której do naszych grzejników kanałowych zastosowano drewnianą i stalową kratkę, dzięki temu doskonale komponują się z ogrzewanym wnętrzem. Liczne przeszklenia jakie dominują w inwestycji wymagały zastosowania dynamicznych grzejników kanałowych VKN5.

Grzejnik kanałowy typ VK15

Rustykalny styl wiejski obecnie znów jest w modzie. Coraz więcej osób koncentruje się na naturze i chce otaczać się w domu naturalnymi materiałami i wpływami. Nasze grzejniki kanałowe z naturalnymi kratkami z drewna idealnie pasują do takich wnętrz i zapewniają pożądane ciepło.

Szkoła Średnia w Arborfield

Arborfield – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Berkshire, w dystrykcie (unitary authority) Wokingham. Leży 8 km na południowy wschód od centrum miasta Reading i 56 km na zachód od centrum Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2721 mieszkańców. W miejscowości tej został wybudowany ostatnio kompleks szkoły średniej, gdzie możemy z dumą ogłosić zostały zamontowane grzejniki kanałowe firmy Verano.

Nowa siedziba główna Centralnego Banku Irlandii w Dublinie

Budynek siedziby głównej Centralnego Banku Irlandii, zlokalizowany przy North Wall Quay w Dublinie został ukończony w końcu 2016 roku. Sam projekt architektoniczny tak znamienitego budynku znakomicie wpisuje się w atmosferę nowoczesnego i rozwijającego się miasta.