• Ogrzewanie kanałowe
  • Grzejnik kanałowy
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Cennik grzejników i klimakonwektorów

Od maja 2022 obowiązuje nowy cennik grzejników, klimakonwektorów, kratek oraz urządzeń sterujących Verano. Aktualny cennik zawsze dostępny jest u naszych przedstawicieli handlowych oraz na stronie www w zakładce Cennik. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cenami naszych produktów.

Apartamenty Awanport w Gdyni

Apartamenty Awanport to funkcjonalne i luksusowe mieszkania, które łączą w sobie nadmorski klimat i modernistyczną tradycję. Wnętrza ogrzewane są grzejnikami kanałowy VKN5 z wentylatorem.

Muzeum Hutnictwa

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie to wyjątkowe muzeum upamiętniające historię i ludzi pracujących w hucie. Wnętrza ogrzewane będą grzejnikami kanałowymi VKN5 z wentylatorem.

Apartamenty ApartPark w Świnoujściu

Apartamenty Apart Park w Świnoujściu są idealnym miejscem na odpoczynek nad morzem o każdej porze roku. O ciepłą atmosferę w chłodne dni dbają grzejniki kanałowe VK15.

Apartamenty Baltiq Plaza w Gdyni

Baltiq Plaza Gdynia to wyjątkowa i nowoczesna inwestycja zlokalizowana w centrum miasta. Jako sytem grzewczy we wnętrzach zastosowano grzejniki kanałowe VK15.

Miejskie Centrum Kultury

Nowoczesne Miejskie Centrum Kultury w Radłowie powstało z myślą o mieszkańcach miasta. W budynku znajduje się między innymi kino oraz kręgielnia z kawiarnią. Do ogrzewania wnętrz wybrano grzejniki kanałowe VKN5 z wentylatorem.

Apartamenty Wave Międzyzdroje Resort & Spa

Apartamenty w nadmorskim kompleksie Wave Międzyzdroje Resort & Spa to nowa inwestycja, która powstaje tuż przy plaży w Międzyzdrojach. We wnętrzach wykorzystane będą grzejniki kanałowe VKN5 Verano.

Unity Center Kraków

Kompleks Unity Center w Krakowie to inwestycja, której budowa rozpoczęła się 45 lat temu. Obecnie jest jedną z najwyższych budowli w mieście z wyjątkowym widokiem na panoramę Krakowa. Jej wnętrza ogrzewają grzejniki kanałowe VKN5 z wentylatorem.

Hotel Mercure

Hotel Mercure w Katowicach wyróżnia się niepowtarzalną, zieloną fasadą i prestiżową lokalizacją. O ciepło zadbają grzejniki kanałowe VK15.

Budynek apartamentowy w Rzeszowie

W nowoczesnych i przestronnych apartamentach przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie zastosowano ogrzewanie kanałowe. Grzejniki kanałowe VKN5 zamontowano wzdłuż okien i drzwi tarasowych, dzięki temu pracują z najwyższą wydajnością oraz dają swobodę aranżacji wnętrza.