• 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Biurowiec Libra Business Center w Warszawie / Polska

Libra Business Center to kompleks biurowy składający się z dwóch nowoczesnych budynków klasy A, których powierzchnia sięga prawie 26 000 m2. Inwestycja zlokalizowana jest przy alejach Jerozolimskich w Warszawie, taka lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz prestiżową ekspozycje logo dla klientów.

Otwarte przestrzenie wewnątrz budynku dają możliwość swobodnych aranżacji pomieszczeń biurowych. W budynku dominują także duże przeszklone okna, z możliwością otwierania. Dzięki temu wnętrze jest doświetlone i jeszcze bardziej przestronne. Na parterze budynków znajdują się restauracje i lokale usługowe. Obydwa budynki posiadają windy, a przestrzeń biurowa jest tak zaprojektowana, by na jednym piętrze mogły znajdować się 4 różne firmy z oddzielnymi wejściami z holu. Biurowiec posiada parking podziemny oraz miejsca parkingowe wokół budynków. Na 8 piętrze znajdują się tarasy, z których jest doskonały widok na panoramę Warszawy, dodatkowo mają one stanowić zieloną strefę wypoczynku.

Twórcy projektu całościowo zadbali o to, aby inwestycja była przyjazna środowisku, Sama lokalizacja Libra Business Center zachęca do korzystania z ekologicznych środków transportu: komunikacji miejskiej, pociągów czy autobusów. Bardzo dużą uwagę przywiązano do wyboru wszelkich systemów i rozwiązań technologicznych, tak by były nowoczesne, a zarazem pozytywnie wpływał na środowisko. Wszystkie systemy i rozwiązania, zarówno na etapie budowy jak i późniejszej eksploatacji budynku, są zgodne z wymogami unijnego programu GreenBuilding, promującego energooszczędne i wydajne systemy. Kompleks wyróżnia się wysoką energooszczędnością, wykorzystano w nim systemy odzyskujące energię oraz ograniczające jej zużycie. Takie rozwiązanie pozwala na zredukowanie kosztów eksploatacji budynków.

Do ogrzewania kompleksu zastosowano grzejniki kanałowe typ VKN5. Tworzą one dynamiczny i energooszczędny system grzewczy, przystosowany to precyzyjnego ogrzewania dużych i przestronnych powierzchni biurowych.

Biurowiec Libra Business Center / Warszawa

Biurowiec Libra Business Center / Warszawa

Biurowiec Libra Business Center / Warszawa

Biurowiec Libra Business Center/ Warszawa

Biurowiec Libra Business Center/ Warszawa

Biurowiec Libra Business Center/ Warszawa

Biurowiec Libra Business Center/ Warszawa