Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

O firmie

Verano

VERANO GLOBAL Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnego systemu grzejników kanałowych, stojących i naściennych a także klimakonwektorów, który jest oparty o własne, oryginalne badania naukowe uwieńczone patentem. Grzejniki te sprawdzają się zarówno w stylowych, historycznych pełnych uroku wnętrzach jak i w nowoczesnych projektach architektonicznych XXI wieku.

Głównym celem naszej firmy jest zbudowanie wiodącej pozycji na innowacyjnym rynku ogrzewania pomieszczeń. Jesteśmy firmą przyjazną środowisku naturalnemu i dbamy o ekologię w procesie produkcyjnym. Również nasze produkty są przyjazne ekologii. Sprawdzona badaniami naukowymi ekonomika ogrzewania naszym systemem przynosząca oszczędności do 20% energii potrzebnej do ogrzewania wpływa zdecydowanie na ochronę środowiska naturalnego i emisję gazów odpowiedzialnych za efekt cieplarniany.

Grzejniki Verano konwektor produkowane są w Polsce w pełni zautomatyzowanym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zbudowanym całkowicie od podstaw. Fabryka znajduje się w Lublinie około 100 km od wschodniej granicy Unii Europejskiej. Lokalizacja ta zapewnia szybkie i niezawodne dostawy zarówno krajom położonym na wschód od Polski jak w innych kierunkach dzięki dobremu skomunikowaniu zarówno na zachód, południe lub północ Polski.

Szerokie zainteresowanie naszymi grzejnikami na rynku Białorusi, Estonii, Litwy, Łotwy, Rosji, Ukrainy, oraz liczne realizacje potwierdzają niezawodność grzejników Verano-konwektor.

Biuro

Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano

Fabryka

Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano

Siedziba firmy

Fabryka Verano
Fabryka Verano
Fabryka Verano

VERANO GLOBAL Sp. z o.o. jest firmą rodzinną. Wzorowo w niej działa nadzór właścicielski nad wszystkimi etapami projektowania, wdrażania, produkcji oraz dystrybucji produktu. Produkt wspierają także kreatywni i entuzjastycznie nastawieni sprawdzeni pracownicy, którzy lubią swoją pracę i są dumni z produktu innowacyjnego, ekologicznego oraz wykonanego z najwyższej jakości niezawodnych materiałów.
Wzorowy podział kompetencji między kadrą zarządzającą oraz pracownikami sprawia, że wspólne skoordynowane działania przekładają się na zadowolenie klientów.

Oprócz tego firma nasza współpracuje z licznymi firmami – wykonawcami ogrzewania - którym dostarczamy profesjonalne wsparcie i pomoc od etapu projektowania po serwisowanie wykonanego systemu. Dzięki takim wykonawcom możemy być dumni z naszych produktów. Wspólny profesjonalizm i dbałość o interesy naszych klientów sprawia że grzejniki Verano-konwektor mają swoją zasłużoną renomę.

VERANO GLOBAL Sp. z o.o. - Producent systemów grzewczych