telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Apartamenty Asbury Ocean Club

Rok ukończenia: 2018
Adres: 1101 Ocean Ave N, Asbury Park, New Jersey, USA

Asbury Ocean Club to luksusowy nowoczesny kompleks zlokalizowany w New Jersey (USA), składający się ze 130 apartamentów, a na szczycie którego znajdują się 54 pokoje hotele. Każdy z apartamentów oferuje niezakłócony widok na ocean z okrągłym tarasem i oknami sięgającymi od podłogi do sufitu, zapewniającymi mnóstwo światła i powietrza.

Mieszkańcy mają do dyspozycji centrum fitness, kuchnia-demo, kino, biblioteka i sala bilardowa, centrum biznesowe oraz spa na trzecim piętrze, oraz usługi konsjerża. Na 4 piętrze znajduje się taras z basenem o wymiarach 65 na 30 stóp z widokiem na ocean, bar z grillem, pawilon ogrodowy oraz salon na świeżym powietrzu z kominkiem. Z kolei na parterze stworzono ekskluzywne, wytworne centrum handlowe otwarte dla wszystkich.

Apartamenty są wykończone i wyposażone w materiały i sprzęty najwyższej jakości. W aranżacji wykorzystano beton, szkło i drewniane akcenty. Bielone podłogi z drewna dębowego, blaty z kamienia kwarcowego, białe lakierowane szafki oraz pakiet urządzeń kuchennych Miele. To tylko część wyposażenia każdego z apartamentów.

Wysokie pomieszczenia oraz duże przeszklone okna, z których rozpościera się przepiękny widok oraz luksusowe wykończenie wnętrz wymagały zastosowania precyzyjnego i nowoczesnego systemu grzewczego. Wybór padł na grzejniki kanałowe Verano. Zamontowane wzdłuż przeszkleń nie zaburzają przestrzeni wnętrza oraz zapobiegają roszeniu okien, zapewniając właściwą temperaturę mieszkańcom.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.