telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Biblioteka Oak Ridges

Rok ukończenia: 2017
Adres: 34 Regatta Ave, Richmond Hill, Kanada

Biblioteka Oak Ridges w Kanadzie to dwupiętrowy budynek o powierzchni 19 000 stóp kwadratowych. Unikalna konstrukcja budynku wyróżnia się dużymi przeszkleniami sięgającymi od podłogi do sufitów, które są bardzo wysokie. W efekcie całe wnętrze jest przestronne, jasne i otwarte. Do budowy wykorzystano drewno i ciemny kamień, całość tworzy ciepłe i nowoczesne wnętrze.

W bibliotece znajdują się sale konferencyjne, sala do programowania dla dzieci, pokój komputerowy, „laboratorium pamięci” do konwersji zdjęć na formaty cyfrowe, sprzęt audio-wideo, oraz przestrzeń dla twórców. Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, by było w nim dużo miejsc dedykowanych dla różnych grup wiekowych.

Budynek posiada certyfikat zielonego budynku, na jego dachu znajduje się roślinność.

Wnętrza ogrzewane są przez grzejniki kanałowe Verano. Jest to sprawdzony system grzewczy w budynkach użyteczności publicznej oraz w inwestycjach, w których zastosowano technologię i rozwiązania przyjazne środowisku.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.