telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Cambridge Community Church

Rok ukończenia: 2015
Adres: 2 Brooks Rd, Cambridge, W. Brytania

Budynek Cambridge Community Church (zwany potocznie “3C”, zlokalizowany przy rondzie Coldham’s Lane w Cambridge, został otwarty dla mieszkańców miasta dnia 3 października 2015.

W kolejnym tygodniu był to już normalnie działający obiekt kulturalno rozrywkowy, skutecznie wspomagający rozwój tego pięknego, na wskroś akademickiego miasta.

Otwarcie tego obiektu to właściwie wydarzenie historyczne mocno osadzone w kulturalnym bycie słynnego akademickiego Cambridge. Cambridge Community Church został założony i prowadzony przez Pastora Steve’a Cambell’a, który działalność kulturalną i charytatywną prowadził od wielu lat dla potrzebujących z Cambridge i okolic. Faktycznie sama instytucja przez ostatnie 15 lat szukała idealnej lokalizacji na scalenie działalności kulturalnej i operacyjnej prowadzonej w 3 różnych placówkach na terenie Cambridge i swoje poszukiwania uwieńczyła wprowadzeniem się do pięknego nowego budynku w kształcie rotundy z pięknymi przeszkleniami wokoło budynku.

Cały budynek ma 3 kondygnacje, na dwóch z nich cala zimę efektywnie pracowały grzejniki stojące Verano.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.