telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Ericpol Software Pool

Rok ukończenia: 2015
Adres: ul. Sienkiewicza, Łódź

Biurowiec Ericpol Software Pool powstał na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesna bryła budynku, zaprojektowana w kształcie litery X, doskonale współgra z otaczającym go starodrzewiem i historycznym charakterem miejsca (powstał na terenie dawnego ogrodu pałacowego Scheiblera).

Budynek jest niezwykle nowoczesny. Wszelkie rozwiązania technologiczne zostały zastosowane z myślą o maksymalnym obniżeniu kosztów eksploatacji i ograniczeniu negatywnego wpływu inwestycji na środowisko. Biurowiec posiada m.in. jako jedyny w Polsce tzw. model neuronowy, który steruje instalacjami. Jest to również jeden z dwóch budynków w Polsce gdzie zastosowano system stropów termoaktywnych TABS. W inwestycji dominują duże przeszklenia gwarantujące odpowiednie doświetlenie wnętrza. Szyby pokryte zostały powłoką niskoemisyjną – aby zmniejszyć zużycie energii przez klimatyzację. Wśród wielu innowacyjnych rozwiązań zastosowano również nasze energooszczędne grzejniki kanałowe VK. Dzięki swojej dynamice, precyzji oraz niezawodności doskonale wpisują się w nowoczesną architekturę oraz ekologiczne standardy budynku.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.