telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Fabryka Supersnow

Rok ukończenia: 2015
Adres: Ks. Antoniego Siudy 11, Maniowy

Firma Supersnow jest czołowym polskim producentem nowoczesnych urządzeń do naśnieżania, doskonale znanym zarówno na naszym rodzimym rynku, jak i międzynarodowym. Od lat produkowane przez nich armatki śnieżne, lance, wysięgniki oraz zintegrowanych systemów naśnieżania z powodzeniem wykorzystywane są w wielu krajach na świecie. Nowy zakład produkcyjny powstał w czorsztyńskiej podstrefie Krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Koszt inwestycji wyniósł 20 mln zł. Nowoczesny zakład składa się z hali produkcyjnej oraz części magazynowej, a także pomieszczeń biurowych.

Pomieszczenia biurowe zaaranżowane są zgodnie z nowoczesnymi trendami i kolorystycznie wpisują się w barwy firmy. Ze względu na duże przeszklenia, jakie zastosowano w budynku świetnym rozwiązaniem grzewczym okazały się nasze grzejniki kanałowe oraz konwektorowe grzejniki stojące. Są to urządzenia grzewcze, które zostały zaprojektowane z myślą precyzyjnego ogrzania właśnie tego typu pomieszczeń.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.