telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Harbour Plaza Toronto

Rok ukończenia: 2016
Adres: Harbour Plaza Toronto, Kanada

Kompleks Harbour Plaza Residences oferuje lokale handlowe, biurowe i nowoczesne rezydencje. Zlokalizowany jest przy ulicy 1 York Street w Toronto. Zarówno z lobby jak i z biurowców oraz apartamentów jest przepiękny widok na jezioro oraz na miasto.

W budynku zastosowano rozwiązania, które pozwalają na o połowę mniejsze zużycie energii, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych biurowców. W projekcie zadbano o komfort mieszkańców i pracowników biur. Wnętrza są doświetlone naturalnym światłem, zapewniono dopływ świeżego powietrza oraz optymalną temperaturę. W budynku znajduje się siłownia, basen, wspólny taras na dachu, portiernia, parking rowerowy, centrum biznesowe, apartamenty gościnne, jacuzzi, sala medialna, sala konferencyjna, garaż i pokój wypoczynkowy.

Wśród zastosowanych rozwiązań znalazły się grzejniki Verano. Do ogrzewania przestronnego holu i pasażu handlowego zastosowano grzejniki kanałowe VKN5 z wentylatorem przykryte kratkami ze stali nierdzewnej.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.