telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Holiday Inn Warsaw City Center

Rok ukończenia: 2017
Adres: ul. Twarda 52, Warszawa

Holiday Inn Warsaw City Center to czterogwiazdkowy hotel, który powstał na wzór nowojorskiego Flatiron. Zlokalizowany jest w centrum Warszawy, przy ulicy Twardej, Złotej i Żelaznej. Takie położenie zapewnia wygodny dostęp do wielu atrakcji oraz środków komunikacji miejskiej.

Budynek składa się z 17-nastu kondygnacji i łącznej powierzchni 14 tys. m2. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż. Jest to pierwszy w Polsce hotel, w którym wdrożono koncept Otwartego Lobby.

Hotel oferuje 256 luksusowych pokoi wyposażonych w klimatyzację oraz 4 sale konferencyjne. Do dyspozycji gości jest restauracja, siłownia i sala fitness.

Wśród wielu nowoczesnych rozwiązań, jakie zastosowano w budynku, znalazły się grzejniki kanałowe VK15 i grzejniki stojące Verano. Stworzyły efektywny system grzewczy zgodny z wysokimi standardami luksusowego hotelu.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.