telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Hotel Bridge

Rok ukończenia:
Adres: Plac Katedralny 8, Wrocław

Hotel zlokalizowany jest w najstarszej części Wrocławia Ostrowie Tumskim. Oferuje gościom prawie 200 pokoi, restaurację, sale konferencyjne, garaż podziemny i taras na dachu, z którego rozciąga się widok na bulwary nad Odrą oraz panoramę okolicy. We foyer znajduje się ściana wodna, której szum nawiązuje do rzeki.

Wrocławski hotel The Bridge to pierwszy obiekt w Polsce należący do MGallery by Sofitel, działający w ramach grupy AccorHotels na całym świecie. Do budowy wykorzystana zostanie wypalana cegła, beton, szkło i metal, drewno. Na parterze znajduje się lobby, restauracja, z której goście mają widok na Katedrę, bufet kawowy, sale konferencyjno-bankietowe z wyjściem na ogród oraz przestrzeń wystawowa.

Pięciogwiazdkowy hotel należy do hotelu typu boutique, o indywidualnej, aranżacji wnętrz i pokoi. W projekcie nawiązując do gotyku, połączono lokalny charakter z międzynarodowymi trendami, wewnątrz panuje industrialny klimat. Pokoje hotelowe są przestronne i nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym dzięki dużym przeszkleniom zewnętrznym. Na ścianach znajdują się portrety znanych postaci historycznych. Projekt powstał przy współpracy z Muzeum Narodowym we Wrocławiu. W aranżacje wnętrz bardzo dobrze wpisały się grzejniki kanałowe VK15, których precyzja i niezawodność zapewni gościom komfortowy wypoczynek.

Hotel posiada międzynarodowy certyfikat LEED typu Gold. Część materiałów użytych do konstrukcji budynku pochodzi z recyklingu. Ponadto w projekcie wykorzystano rozwiązania, które pomagają zmniejszyć zużycie wody oraz energii.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.