telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Hotel Puro

Rok ukończenia: 2016
Adres: ul. Pawła Włodkowica 6, Wrocław

Hotel Puro we Wrocławiu zlokalizowany jest w centrum miasta. Położenie hotelu jest ciekawe ze względu na liczne atrakcje oraz pod względem architektonicznym i kulturowym. Inwestycja jest częścią sieci nowoczesnych i inteligentnych hoteli. Charakterystyczne dla nich są lokalizacje w centrum miast. Design hoteli jest inspirowany historią i architekturą otoczenia.

Hotel Puro Wrocław to pierwszy hotel, w którym goście mogą sami się zameldować i odebrać kartę-klucz do pokoju poprzez check-in kiosk. Hotel posiada 102 pokoje dla gości, z wygodnymi łóżkami, dotykowym panelem sterującym tak, by każdy odwiedzający w łatwy sposób, mógł dostosować do swoich potrzeb, między innymi temperaturę panującą w pokoju. Do dyspozycji gości jest restauracja otwarta od rana do późnych godzin wieczornych oraz bar. Hotel oferuje również 3 sale konferencyjne i przestronne patio z ogrodem. Jest to miejsce przyjazny zwierzętom, a cała przestrzeń hotelu jest dla osób niepalących. W hotelu znajduje się duże otwarte lobby, w którym można bezpłatnie skorzystać z iPadów połączonych z internetem.

W hotelu zastosowano ogrzewania kanałowe Verano. Grzejniki kanałowe VKN5 precyzyjnie ogrzewają pokoje, utrzymując optymalną temperaturę.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.