telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Monde Condos

Rok ukończenia: 2018
Adres: 12 Bonnycastle St, Toronto, Canada

Apartamenty Monde Condos składają się z 44 pięter. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 483 do 1655 m2. Inwestycja została stworzona z myślą o ludziach ceniących sobie wygodny styl życia w otoczeniu zieleni i możliwość korzystania z nowoczesnych technologii, wśród których nie zabrakło najszybszego, szerokopasmowego Internetu w mieście.

Otwarte przestrzenie wewnątrz budynku dają możliwość swobodnych aranżacji pomieszczeń biurowych. W budynku dominują także duże przeszklone okna, z możliwością otwierania. Dzięki temu wnętrze jest doświetlone i jeszcze bardziej przestronne. Na parterze budynków znajdują się restauracje i lokale usługowe. Obydwa budynki posiadają windy, a przestrzeń biurowa jest tak zaprojektowana, by na jednym piętrze mogły znajdować się 4 różne firmy z oddzielnymi wejściami z holu. Biurowiec posiada parking podziemny oraz miejsca parkingowe wokół budynków. Na 8 piętrze znajdują się tarasy, z których jest doskonały widok na panoramę Warszawy, dodatkowo mają one stanowić zieloną strefę wypoczynku.

Mieszkańcy apartamentów mają szeroki wybór restauracji i sklepów znajdujących się w pobliżu. Apartamenty otaczają tereny zielone, a w pobliżu znajduje się nowa promenada, idealna na spacery. 12-ste piętro zostało przeznaczone na rozrywkę dla mieszkańców. Znajduje się tam 75-metrowy basen bez krawędzi, z którego jest przepiękny widok na jezioro. Mieszkańcy mogą również korzystać m.in. z sauny, łaźni parowej, prysznica, sali do jogi i fitnessu. W budynku znajdują się również apartamenty dla gości, parking dla gości, parking dla rowerów, 3-piętrowy hol z żywą zieloną ścianą oraz concierge 24/7.

Monde Condos to światowej klasy projekt, przemyślany i dopracowany w każdym szczególe, który posiada złoty certyfikat LEED. Zastosowane materiały są przyjazne środowisku. Farby, uszczelniacze i podłogi są niskoemisyjne, nie zanieczyszczają powietrza wewnątrz budynku. Na 5, 12 oraz 40 piętrze znajdują się zielone dachy, do ich nawadniania stosowana jest woda deszczowa. Można powiedzieć, że nawet sama lokalizacja inwestycji, jest przyjazna środowisku. Mieszkańcy mają do wyboru wiele opcji transportu, by wygodnie przedostać się do innych części miasta. Przekłada się to na mniejszą liczbę samochodów na wschodnim wybrzeżu.

Apartamenty są przestronne i posiadają duże okna od podłogi do sufitu. Dlatego najlepszym sposobem na ogrzanie wnętrz okazały się grzejniki kanałowe Verano. Zadbają o ciepło spełniając jednocześnie niezbędne wymogi, by budynek otrzymał certyfikat LEED.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.