telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne

Rok ukończenia: 2019
Adres: Podzamcze 45, 26-060 Chęciny

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne to projekt powstały w ramach Regionalnego Parku Naukowo Technologicznego. Centrum położone jest w Podzamczu koło Chęcin, jego zadaniem jest aktywizacja współpracy pomiędzy szkołami wyższymi, jednostkami naukowymi, instytucjami otoczenia biznesu i przedsiębiorstwami, ze szczególnym uwzględnieniem transferu nowoczesnych technologii i rozwoju przedsiębiorczości.

Inwestycja obejmuje Centrum Nauki Leonarda da Vinci, Biobank Świętokrzyski, Publiczny Bank Komórek Macierzystych, Laboratorium Badań Genetyki Medycznej, Pracownia Nowych Biotechnologii oraz Pracownia Biomarkerów. Ponad to na terenie Centrum znajduje się XVII-wieczny zabytkowy Dwór Starosty Chęcińskiego Jana Branickiego (pełni funkcję Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego), Brama triumfalna poświęcona Janowi III Sobieskiemu, park lipowy, barokowy ogród włoski i stawy.

Ze względu na duże przeszklenia jakie posiada budynek zapewnienie optymalnej temperatury wymagało konkretnych rozwiązań. Pamiętając o tym, że inwestycja spełnia standardy ekologiczne urządzenie grzewcze również musiały być dostosowane to wymogów ekologicznych. Dlatego właśnie wykorzystano nasze grzejniki stojące, które zostały stworzone z myślą o jak najlepszym ogrzaniu tego typu wnętrz. Z kolei surowe wnętrza sal w których odbywają się konferencje i wykłady ogrzewają nasze grzejniki naścienne. Dzięki konwekcji zapewniają równomierną temperaturę w całym pomieszczeniu.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.