• Ogrzewanie kanałowe
  • Grzejnik kanałowy
  • 1
  • 2

Healthy Buildings 2017

Miło nam jest poinformować, iż VERANO jest srebrnym sponsorem międzynarodowej konferencji Healthy Buildings 2017 organizowanej przez Politechnikę Lubelską w dniach 2-5 lipca 2017.

Cennik grzejników i klimakonwektorów Od 26.06.2017 obowiązuje nowy cennik grzejników, klimakonwektorów oraz urządzeń sterujących Verano. Aktualny cennik zawsze dostępny jest u naszych przedstawicieli handlowych oraz na stronie www w zakładce Cennik i katalog techniczny po zarejestrowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cenami naszych produktów.

Międzynarodowe Targi AQUATHERM TBILISI 2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska od 16-19 Maja na Międzynarodowe Targi AQUATHERM TBILISI 2017 na których można zobaczyć nasze produkty.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2017

Od poniedziałku prezentujemy nasze produkty na Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2017. Stoisko E04, hala 3.

Praktyki w Verano Praktyki w niemieckim oddziale firmy Verano były dla mnie szansą szybkiego skonfrontowania wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach z realiami mechanizmów biznesowych panujących na rynku niemieckim.

Orły Eksportu 2016 Zostaliśmy docenieni przez jury konkursu Orły Eksportu 2016. Nasza firma otrzymała nagrodę w kategorii: Innowacyjny produkt eksportowy.

Certyfikat Marka Lubelskie W kwietniu tego roku dołączyliśmy do grona firm wyróżnionych certyfikatem Marka Lubelskie. Certyfikat przyznawany jest firmom wytwarzającym produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Premiera Verano

Odwiedź nasze stoisko 198 w pawilonie nr 5
i zobacz nasze nowe konstrukcje wydajnych i świetnie wyglądających grzejników!

Nowy grzejnik naścienny
Nowy grzejnik stojący
Nowy grzejnik ławeczka

Sterowanie bezprzewodowe grzejnika

Najnowszy system sterowania ogrzewaniem iT600RF opracowany przez firmę Salus pozwala w prosty sposób kontrolować pracę grzejnika za pomocą tabletu lub smartfona.