• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Londyńska kapliczka Kongregacji Trójcy Św.

Kościół Kongreacji Trójcy Św. został założony w 1828 roku przez grupę pięciu osób i co ciekawe pierwotny budynek kaplicy gregoriańskiej jest ciągle używany do nabożeństw. Budynek ten otoczony jest ochroną konserwatora zabytków. Dodając nasze grzejniki kanałowe z wentylatorem, przykryte drewnianą kratką pozwoliliśmy zachować klimat wnętrz kaplicy oferując nowoczesny i energooszczędny system grzewczy.

Izba Celna w Greenock w Szkocji

Budynek notowany w rejestrze zabytków w Greenock, w samym sercu pięknej Szkocji został zamieniony w wysokiej jakości pomieszczenia biurowe dzięki remontowi generalnemu wartemu ok 4,1 miliona funtów. Obecnie budynek oferuje szerokie możliwości wynajęcia pomieszczeń biurowych lub reprezentacyjnej siedziby firmy w profesjonalnym otoczeniu biznesowym tj. np. Toshiba Global Commerce Solutions, PG Paper Company i innych. Prawie cały parter tak znamienitego budynku ogrzewany jest grzejnikami kanałowymi z wentylatorem firmy Verano, co wydaję się być idealnym wyborem do tak pięknych wnętrz.

Park Etnograficzny w Sanoku

Grzejniki kanałowe Verano konwektor ogrzewają Park Etnograficzny w Sanoku. Pod względem ilości obiektów jest największym skansenem w Polsce a także należy do najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie. Posiada malownicze położenie na prawym brzegu Sanu u podnóża Gór Sanocko-Turczańskich dość wiernie odzwierciedla fizjografię Podkarpacia.

Kościół p.w. Św. Anny w Katowicach-Nikiszowcu

Okazały neobarokowy kościół p.w. Św. Anny w Katowicach-Nikiszowcu to doskonały przykład na to, jak grzejniki VERANO doskonale wpisują się w architekturę zabytkowych budowli. Ołtarz główny, Nawy boczne, Prezbiterium, Zakrystia to miejsca w których zastosowano grzejniki kanałowe i naścienne.