• Ogrzewanie kanałowe
  • Ogrzewanie kanałowe
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Stadion Narodowy Warszawa

Stadion Narodowy – wielofunkcyjny stadion piłkarski na Kamionku w Warszawie, powstały na turniej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012. Stadion powstał w niecce byłego Stadionu Dziesięciolecia. Posiada 4. kategorię w klasyfikacji UEFA (najwyższą), znajduje się na nim 58,5 tys. miejsc dla kibiców.

Stadion Wisła Kraków

Stadion Wisły Kraków to topowa inwestycja sportowa wykonana w Małopolsce. Stadion ten był inwestycją przygotowywaną pod kątem odbywających się w polsce finałów EURO 2012. Jego nowoczesna bryła i niepowtarzalny klimat zapewniły kibicom niepowtarzalne emocje.

Basen Krosno

Basen MOSiR w Krośnie - obiekty sportowe (Stadiony, Hale widowiskowe, Baseny) to miejsca gdzie mile spędzamy wolny czas. Wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia grzewcze w postaci grzejników kanałowych Verano Konwektor .

Stadion Wisła Kraków

Stadion miejski Wisły Kraków to największa inwestycja sportowa w Małopolsce, przygotowywana pod kątem finałów EURO 2012. Nowoczesna bryła stadionu, niepowtarzalny - pełen sportowego dopingu klimat oraz wszechobecne grzejniki kanałowe firmy Verano dostarczą kibicom ogromu sportowych emocji.