telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Hala Sportowa

Rok ukończenia: 2018
Adres: ul. Olimpijska 10, Krotoszyn

Hala widowiskowo-sportowa w Krotoszynie przy Zespole Szkół Nr3 przystosowana jest do organizacji różnego rodzaju zawodów sportowych. Budynek składa się z dwóch kondygnacji, oprócz głównej hali z trybunami budynek posiada dwie mniejsze sale wielofunkcyjne m.in. do fitnessu oraz jedną konferencyjną, a także szatnie, zaplecze i węzeł sanitarny. W głównej hali sportowej znajdują się trybuny dla 700 kibiców, jest także wyposażona w kurtyny, które umożliwiają podzielenie sali na 3 części. Wartość inwestycji wynosi około 16 milionów złotych.

Do ogrzania obiektu zastosowano nasze grzejniki kanałowe VK i grzejniki kanałowe z wentylatorem Turbo VKN. Dzięki swojej dynamice doskonale sprawdzają się w tego typu obiektach. Dostosowują swoją pracę do warunków panujących w pomieszczeniu i dostarczają dokładnie tyle ciepła ile potrzeba aby zapewnić optymalną temperaturę.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.