telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Dworek The Chalet Estate

Rok ukończenia: 2017
Adres: Hammers Ln, W. Brytania

Budynek życia i pasjonujący proces odrestaurowania obiektu o nazwie Swiss Cottage – historycznego, 5 piętrowego, ujętego w ewidencji zabytków budynku, otoczonego przez kilometry parku krajobrazowego zarządzanego przez English Heritage został właśnie ukończony i oddany do użytku.

Nieruchomość ta, wraz z przystania o długości 185 metrów, mieszcząca do 25 lodzi – największa przystania na tej wysokości Tamizy, i parkingiem na około 20 samochodow, prezentuje piękne polaczenie uchwyconego ducha budowli i nowoczesnej technologii budownictwa XXI wieku.

Powodem dla którego tak zachwycamy się tą budowla jest fakt, że ogród zimowy – konserwatorium w tak pięknym obiekcie ogrzewany jest naszymi ławkami grzewczymi COMODO oraz stojącymi grzejnikami konwektorowymi.

W najbliższym otoczeniu tej pięknej nieruchomości znajduje się zapierający dech w piersiach Hampton Court Palace a całość otoczona jest drugim co do wielkości parkiem królewskim w Londynie.

Całość, wraz z wijąca się malowniczo Tamiza tworzy niezapomniany krajobraz chroniący nieskalaną przyrodę, goszczącą prawie w samym sercu tętniącej życiem metropolii.

Dla nas budynek Swiss Chalet jest powodem prawdziwej dumy, gdyż większość ogrodu zimowego jest efektywnie ogrzewana Ławkami Grzewczymi COMODO i konwektorowymi grzejnikami stojącymi. Tak jak można zobaczyć na zdjęciach poniżej, takie rozwiązania systemu grzewczego nie tylko estetycznie współgrają z całością budynku, lecz również zapewniają efektywne grzanie, oraz izolują od wilgoci pochodzącej z przepływającej pod stopami wody.

Cały budynek ma 3 kondygnacje, na dwóch z nich cala zimę efektywnie pracowały grzejniki stojące Verano.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.