telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

120 Aldersgate Street

Rok ukończenia: 2021
Adres: 120 Aldersgate Street, Londyn

Kolejna instalacja ogrzewania kanałowego firmy Verano została ukończona w październiku 2020 r. przy 120 Aldersgate Street, w niewielkiej odległości od stacji metra Barbican, a także od nowej stacji kolejowej Cross Rail w Farringdon.

W pobliżu znajduje się kilka innych instalacji ogrzewania kanałowego Verano, takich jak przy 148 Old Street, The Bower 207 Old Street i 15 Bonhill Street. 120 Aldersgate to projekt renowacji dla Legal and General UK Property Fund, prowadzony przez Głównego Wykonawcę Collins Construction Ltd oraz ich podwykonawcę M&E.

Budynek był wcześniej zajmowany przez Skansę i Skanska RW M&E Contractors. Po przetargu i na etapie kontraktu Klient rozważał podjęcie próby utrzymania starego istniejącego ogrzewania kanałowego. Ostatecznie jednak podjęto decyzję o wymianie wszystkiego, ponieważ instalacja okazała się uszkodzona, a kratki były w złym stanie.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.