• Ogrzewanie kanałowe
  • Grzejnik kanałowy
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Ławka grzewcza Comodo finalistą konkursu Dobry Wzór 2016

Tegoroczna edycja konkursu Dobry Wzór 2016 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego zgromadziła rekordową liczbę uczestników. Spośród 222 zgłoszeń do finału dostało 136 produktów i usług. Wśród nich znajduje się nasz najnowszy designerski produkt - nowoczesna ławka grzewcza COMODO.

Produkty i usługi biorące udział w konkursie Dobry Wzór 2016 wybierane są przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Pod uwagę brane są jakości rozwiązań designerskich wybranych produktów i usług. Oceniane produkty i usługi klasyfikowane są do jednej z siedmiu sfer - domu, pracy, sfery publicznej, usług oraz nowych technologii, grafiki użytkowej/opakowań oraz nowych materiałów. Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i usług wyróżniających się wysoką jakością wzornictwa, a także wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

Nasza ławka grzewcza COMODO została doceniona i sklasyfikowana w kategorii: przestrzeń publiczna. Laureata konkursu poznamy 20 października 2016, a od 21 października do 1 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbędzie się pokonkursowa wystawa.

Ławka grzewcza COMODO