• Ogrzewanie kanałowe
  • Grzejnik kanałowy
  • 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Targi Hannover Messe 2017

Trwają Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2017, na których prezentujemy nasze grzejniki i klimakonwektory. Można nas znaleźć w punkcie informacyjnym „Polska” Hala 3, stoisko E04.

Polskie stoisko informacje zajuje łącznie 1200 metrów kwadratowych. Innowacyjne produkty i rozwiązania są prezentowane przez 11 polskich firm. Ponadto na stoisku wystawowym obecni są przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przedstawiciele ośmiu polskich regionów, przedstawiciele pięciu polskich specjalnych stref ekonomicznych oraz Urzędu Dozoru Technicznego.

Targi w Hanowerze to doskonała okazja do kompleksowej promocji polskiej gospodarki na rynku międzynarodowym. Jednocześnie, zapewnia wzmocnienie polskiej marki w dziedzinie innowacyjnych technologii. Dobra jakość, jaka wyróżnia polskie produkty, jest coraz częściej doceniana i poszukiwana przez klientów na rynkach zagranicznych. Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszymi produktami na targach zaoowocuje jeszcze większym rozwojem współpracy i wzrostem sprzedaży na rynku niemieckim.