telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Apartamenty Kosciuszki 24

Rok ukończenia:
Adres: ul. T. Kościuszki 24, Kraków

Apartamenty przy ulicy Tadeusza Kościuszki 24 zlokalizowane są w centrum Salwator na Starym Mieści. Mieszkańcy apartamentów z okien mają widok na Wisłę, Dębniki, wieże Kościoła Mariackiego i zamek na Wawelu.

Nie tylko lokalizacja jest prestiżowa, sama inwestycja również została zaprojektowana i wykończona bardzo nowocześnie i na wysokim poziomie. Na parterze znajduje się elegancka recepcja, gdzie mieszkańcy mogą korzystać z usługi concierge. Wśród innych udogodnień znajduje się podziemny parking z garażami, stacja do sprzątania samochodu, stacja do ładowania samochodów elektrycznych, fitness, a także funkcjonalny dziedziniec wewnętrzny. Ponadto inwestycja wyposażona jest w panele fotowoltaiczne. Część apartamentów, ta położona na wyższych piętrach posiada przestronne tarasy, które w okresie lata stanowią doskonałe przedłużenie salonu.

Do ogrzewania wnętrz wybrano grzejniki kanałowe VK15, które zostały zamontowane wzdłuż drzwi tarasowych tworzą skuteczną barierę dla chłodnego powietrza oraz równomiernie ogrzewają wnętrze. Jednocześnie ich prosty, zarazem elegancki design wpisuje się w charakter wnętrz.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.