telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Biurowiec Chmielna 89

Rok ukończenia: 2020
Adres: ul. Chmielna 89, Warszawa

Biurowiec Chmielna 89 usytuowany został w biznesowym centrum Warszawy, między Alejami Jerozolimskimi oraz ulicą Chmielną. Dużym atutem tej lokalizacji jest dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej.

Bryła biurowca przypomina kryształ, a energooszczędne oświetlenie LED-owe głównej fasady sprawia, że jest on widoczny z daleka. Budynek ma powierzchnie 25 165 mkw i składa się z 14 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Posiada parking dla 117 pojazdów.

W budynku zastosowano energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, które są przyjazne użytkownikom oraz środowisku naturalnemu. Stworzono zielone strefy wypoczynku na tarasach dla pracowników. Zastosowano wydajny system wentylacji, wnętrza zostały wyposażone w nowoczesne klimakonwektory dwururowe Verano. W efekcie budynek uzyskał certyfikat Breeam na poziomie Excellent.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.