telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Centrum Administracyjne Gminy Wielka Wieś

Rok ukończenia: 2015
Adres: Szyce, plac Wspólnoty 1

Centrum Administracyjne Gminy Wielka Wieś to projekt, który podkreśla rozwój gminy. Inwestycja obejmuje trzy budynki, które są połączone ze sobą szklanymi holami. Pomiędzy budynkami znajdują się kameralne dziedzińce obsadzone krzewami i kwiatami. Stanowią miejsce do odpoczynku dla odwiedzających urząd oraz pracowników. W pierwszym budynku swoją siedzibę mają Urząd Gminy, Rada Gminy, Urząd Stanu Cywilnego z salą ślubów, Gminny Zakład Komunalny i Biblioteka z kącikiem dla najmłodszych. Pozostała część przeznaczona jest na wynajem.

Zarówno przestrzeń przed budynkiem, jak i dziedzińce pomiędzy zostały Wielkannie zaprojektowane i przemyślane. Tak by całość, wraz z budynkiem, była spójna i nowoczesna. Wewnątrz zaprojektowano wnęki z siedziskami, a drzwi do gabinetów są przeszklone, sprawia to wrażenie „otwartego i przyjaznego urzędu”. Elewacja wykonana jest z łamanego wapienia, jest to materiał trwały i ma właściwości samoczyszczenia. Dodatkowo nawiązuje on do historycznej zabudowy regionu i krajobrazu dolin jurajskich.

Do ogrzewania wybrano grzejniki kanałowe z wentylatorem typ VKN5 oraz grzejniki kanałowe VK15. Ogrzewanie kanałowe bardzo dobrze sprawdza się w budynkach użyteczności publicznej i wielokrotnie już potwierdziło swoją skuteczność i precyzje.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.