telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

HAMY-Pac Gastrotechnik Halberstandt GmbH

Rok ukończenia: 2019
Adres: Bruchweg 35, 38822 Halberstadt, Niemcy

Firma Hamy-Pac, której założycielami są Johannes Harbeck i Kerstin Mosonyi zlokalizowana jest w Halberstadt / OT Emersleben. Jest to firma z długoletnią tradycją, która stale się rozwija i z myślą o potrzebach klientów wprowadza nowe usługi i rozwiązania.

Firma Hamy Pac powstała w 1990 roku i początkowo zajmowała się sprzedażą maszyn do pakowania żywności. W 1995 roku firma została przeniesiona Halberstadt / OT Emersleben. Wraz z rozbudową siedziby firma zwiększała zakres swoich usług. Obecnie prowadzi sprzedaż i serwis sprzętu kuchennego, sprzedaż artykułów do uboju oraz systemów pakowania żywności i etykietowania, wypożyczanie artykułów cateringowych.

W ostatnim czasie przeprowadzony został remont energetyczny siedziby. Do ogrzewania sali wystawowej wybrano grzejniki kanałowe VKN5. Ich cicha i wydajna praca w połączeniu z eleganckimi kratkami tworzy efektywny system grzewczy, pasujący do wnętrza.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.