telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Hudson Yards

Rok ukończenia: 2021
Adres: 50 Hudson Yards, Manhattan, Nowy York, USA

Hudson Yards to niezwykła pełna rozmachu i nieograniczonej fantazji architektonicznej inwestycja zlokalizowana na Manhattanie. Jest to pierwsza tak duża prywatna inwestycja o przeznaczeniu mieszkalnym jaka powstała w Stanach Zjednoczonych.

Hudson Yard tworzą niezwykłe, nowoczesne budynki, cała inwestycja zajmuje ok. 28 hektarów i usytuowana jest w zachodniej części Manhattanu w sąsiedztwie rzeki Hudson. W skład Hudson Yards wchodzą wieżowce z apartamentami i pomieszczeniami biurowymi, Vessel, centrum handlowe, restauracje, 3Den (miejski salon będący miejscem do pracy i relaksu), Shed (budynek sztuki i inspiracji), hotel oraz ponad 8 hektarów przestrzeni publicznej.

Centralnym i niezwykłym punktem Hudson Yards jest Vessel – spiralne schody wykonane ze stali w kolorze miedzi oraz betonu. Budowla składa się ze 154 połączonych ze sobą schodów – prawie 2500 pojedynczych stopni i 80 podestów.

Najwyższy budynek mieszkalny – 35 Hudson Yards wznosi się na 92 piętra, stworzony został z wapienia i szkła. Jest to niesamowita konstrukcja i miejsce do mieszkania z nieograniczonym widokiem na panoramę Nowego Yorku i nowoczesnymi wnętrzami.

Na 100 piętrze 30 Yards Hudson znajduje się przeszklony trójkątny taras The Edge widokowy z panoramą na Nowy York. Jest to najwyższy taras widokowy w tej części półkuli. Sam budynek plasuje się na drugim miejscu wśród najwyższych budowli w Nowym Yorku. Będą się w nim znajdowały głownie pomieszczenia biurowe.

Inwestycja Hudson Yards jest naprawdę wyjątkowym projektem. Jesteśmy dumni, że jej wnętrza ogrzewają grzejniki kanałowe Verano. Potwierdza to ich światową jakość, klasę oraz niezawodność.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.