telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Oxygen Park

Rok ukończenia: 2013
Adres: ul. Jutrzenki 137A, Warszawa

Biurowiec Oxygen Park wybudowany przez Yareal Polska Sp. z o.o. składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków, których łączna powierzchnia najmu wynosi 18 400 m2. Pomieszczenia biurowe są duże i przestronne, na całej ich wysokości (2,7m) znajduje się przeszklona fasada. Budynek wyposażony jest w 4 szybkobieżne windy oraz posiada podziemny parking, który pomieści prawie 162 auta. Parter jednego z budynków przeznaczony jest na lokale gastronomiczne. Obydwa budynki posiadają bardzo reprezentacyjną recepcję, która swoim wyglądem podkreśla nowoczesną architekturę budynku.

Projekt biurowca opracowany został przez pracownie JEMS Architekci i spełnia wszystkie wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good. Ponad to otrzymał tytuł ESSA Green Award w konkursie 2013 CIJ Awards Poland, który był organizowany przez magazyn Construction and Investment Journal. W wysokie a zarazem ekologiczne standardy budynku doskonale wkomponowały się nasze grzejniki kanałowe. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dopracowane w każdym szczególe niezawodnie ogrzeją przestrzenie biurowe. Innowacyjna technologia pozawala na inteligentne ogrzewanie pomieszczeń, grzejniki dostarczają tyle ciepła aby w budynku panowała optymalna temperatura. Nie występuje więc zjawisko przegrzania co przekłada się na komfort pracy.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.