telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Szkoła Średnia w Arborfield

Rok ukończenia: 2016
Adres: Wokingham Borough, W. Brytania

Wraz z procesem wznoszenia budynku zostały zaprojektowane i wykonane prace dotyczące systemów wyposażenia technicznego – tj systemu wentylacji, ogrzewania, kanalizacji i oświetlenia. Zastosowane rozwiązania pozwoliły na otrzymanie oceny dobrej w systemie oceny jakości BREEAM.

Budynek ten był przygotowywany w dwóch fazach – pierwsza zakończona w sierpniu 2016 druga zbliża się do szczęśliwego końca z datą oddania na sierpień 2017 roku. Do szkoły pod zarządem Urzędu Gminy w Wokingham, uczęszczać będzie ok 1500 uczniów.

W części sal lekcyjnych, urządzonych na kształt auli zostały użyte pełnościenne przeszklenia, a jak wiadomo nie ma lepszego systemu grzewczego, kompensującego utratę ciepła z dużych powierzchni szklanych niż grzejniki kanałowe firmy Verano.

Mamy nadzieje, że uczniom tej szkoły będzie się podobać komfort cieplny zapewniony przez nasz system grzejników kanałowych.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.