telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Tatra Dom

Rok ukończenia:
Adres: ul. Rysulówka 160-166, Zakopane

Apartamenty Tatra Dom na Antałówce zlokalizowane są na skrzyżowaniu ulic: Droga na Antałówkę i Broniewskiego. Dużym atutem nieruchomości jest wyjątkowe sąsiedztwo, w pobliżu znajduje się Willa Witkiewiczówka oraz jeden z architektonicznych cudów Polski – Willa Pod Jedlami. Tutaj również swoje zabytkowe domy mają znane osoby biznesu i celebryci.

Inwestycja oferuje 22 luksusowe, przestronne apartamenty, posiadają tarasy z przepięknym widokiem na okolice. Czyste powietrze, malownicze widoki na Tatry, trasy narciarstwa biegowego i rowerowego, wyciąg narciarski, przepiękne miejsca do spacerów, biegania i nordic walkingu. Wszytsko w zasięgu ręki.

Apartamenty wykończone są w wysokim standardzie, wykorzystano wysokiej jakości materiały, a cały projekt jest elegancki, luksusowy i jednocześnie doskonale wpasowuje się w zakopiański klimat. W takim miejscu komfortowy wypoczynek zimową porą wymaga zastosowania odpowiedniego systemy grzewczego. Wybór padł na grzejniki kanałowe VKN5 z wentylatorem, o głębokości 10 cm. Energooszczędny wentylator gwarantuje dynamiczną pracę i precyzyjne ogrzewanie wnętrz. Dzięki temu wypoczynek tutaj nawet zimową porą jest wyjątkowy.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.