telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Teatr Lalki i Aktora

Rok ukończenia: 2012
Adres: ul. Augustyna Kośnego 2a, Opole

Budynek Dużej Sceny Teatru Lalki i Aktora w Opolu wyróżnia oryginalna elewacje i wyjątkowe i nowoczesne wnętrze. Budowa obiektu rozpoczęła się na początku marca 2014 i zakończona została we wrześniu br. Koszt inwestycji wyniósł ponad 18 mln zł, finansowany był przez Ministerstwo Kultury oraz miasto Opole.

Wnętrze teatru jest niezwykłe i zaskakujące. Uwagę przyciągają niebanalne schody prowadzące na pierwsze piętro. Teatr wyposażony jest w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki metamorfozie obiektu teatr może wystawiać wspaniałe spektakle nie martwiąc się o bariery techniczne. Ponad to nowy budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Cieszymy się, że w tak nowoczesnym projekcie znalazły się nasze grzejniki kanałowe z wentylatorem TURBO VKN. Nie tylko doskonale wkomponowały się we wnętrza ale również podkreśliły innowacyjny charakter miejsca. Oficjalne otwarcie obiektu odbyło się 11 października i przyciągnęło wielu fanów kulturalnych wydarzeń.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.