telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

W Residence

Rok ukończenia:
Adres: ul. Czarodziejska, Kraków

Apartamenty W Residence to propozycja dla osób oczekujących wysokiego standardu, eleganckiego wykończenia oraz wyjątkowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w wyjątkowym miejscu – przy Bulwarach Wiślanych. Mieszkańcy będą mieli widok na Wisłę, Zamek Królewski na Wawelu Kopiec Kościuszki, Klasztor Norbertanek na Salwatorze. Dzielnica jest pełna zieleni i bardzo dobrze skomunikowana z miastem.

Inwestycja składa się z 4 kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej, gdzie mieści się parking. Część nadziemna oferuje 7 apartamentów o powierzchni od 78 do 238m2, z przestronnymi tarasami lub balkonami.

W projekcie połączono beton architektoniczny z marmurem i drewnem, całość tworzy luksusowy i elegancki efekt. W apartamentach zastosowano system ogrzewania kanałowego, wykorzystując grzejnik kanałowy VKN1 z wentylatorem, o niewielkich rozmiarach ale dużej wydajności.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.