• 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Grzejniki kanałowe VKN5 w apartamentach 11 Wellesley On The Park / Kanada

11 Wellesley On The Park jest wyjątkowy pod względem projektu architektonicznego oraz lokalizacji. Na 54 piętrach części apartamentowej mieści się w sumie 681 mieszkań. Wieża znajduje się na wielopoziomowym podium, w którym znajdują się sklepy i biura. Nad podium na dachu 5-tego piętra stworzono taras dla mieszkańców. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie parku, dookoła jest mnóstwo zieleni, idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Do tego widoki na panoramę Toronto i błękitne wody jeziora Ontario z okien apartamentów tworzą wyjątkowe miejsce w którym można wypocząć. W celu ułatwienia relaksu inwestor przewidział również specjalny pokój relaksacyjny.

W projekcie wykorzystano nowoczesne rozwiązania i technologie przyjazne środowisku. Wnętrze holu jest wyjątkowe, uwagę przykuwają geometryczne formy i organiczne kształty. W aranżacji czerpano inspiracje z natury, nawiązując do roślin, skał i drewna.

W inwestycji znajdziemy duże apartamenty z 3 sypialniami oraz przestronne typu studio. Wnętrza zaprojektowane i wykonane zostały z ogromną starannością. Do ogrzania wykorzystano grzejniki kanałowe z wentylatorem VKN5, przykryte kratką aluminium anodowane w kolorze satyny. Świetnie sprawdzają się dużych przeszklonych wnętrzach, zapewniając równomierne ich ogrzanie. System jest precyzyjny i dynamicznie dostosowuje pracę do warunków w otoczeniu. Dodatkowym ich atutem jest elegancki wygląd, dzięki czemu idealnie integrują się z ogrzewanym wnętrzem stając się jego niewidoczną częścią.

Grzejnik kanałowy VKN5

Grzejnik kanałowy VKN5

Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Wellesley on the Park Condominium