telefon: +48 814 408 330

e-mail: info@v-k.pl

wybierz język

Hotel Astone Conference & SPA

Rok ukończenia: 2010
Adres: ul. Kwiatowa 11, Lubin

Nowoczesne wnętrza hotelu Astone Conference & SPA gwarantują komfort i luksusowy wypoczynek każdemu z gości. Czterogwiazdkowy hotel posiada 32 pokoje i 3 sale konferencyjne w najwyższym standardzie. W nowoczesnej, a zarazem klimatycznej restauracji serwowane są potrawy najlepszej jakości, a absolutnym rarytasem proponowanym przez szefa kuchni są szparagi w wielu odsłonach. W ofercie hotelu znajdują się również nowoczesne centrum SPA oraz obiekty rekreacyjno – rozrywkowe takie jak klub nocny, kręgielnie oraz miejsce do zabaw dla dzieci.

W projekcie hotelu dominują duże okna oraz drzwi tarasowe, które również przyczyniają się do wyjątkowego klimatu miejsca. Aby precyzyjnie ogrzać pomieszczenia hotelowe wzdłuż dużych i przestronnych okien zamontowane zostało nasze ogrzewanie kanałowe. Takie rozwiązanie skutecznie eliminuje straty ciepła jakimi są tak duże przeszklenia. Nasze grzejniki kanałowe niezawodnie sprawdzają się w tego typu obiektach.

Zastosowane produkty

Sprawdź ofertę dla siebie

Zapraszamy do współpracy instalatorów, projektantów, sprzedawców i prywatnych inwestorów. Nasi handlowcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniej oferty dedykowanej.

Newsletter

Wpisz swojego e-maila i bądź na bieżąco z aktualnościami.