• 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Grzejniki kanałowe w londyńskim Biurowcu przy 148 Old Street / Wielka Brytania

Londyński biurowiec, zlokalizowany przy 148 Old Street, oferuje przeszło 14 tys. m2 powierzchni rozlokowanej na 11 piętrach. Całkiem nowa, rozbudowana recepcja, piętra rozbudowane o system tarasów wychodzących na zamknięte podwórze oraz wiele innych udogodnień to luksus prywatnych powierzchni biurowych w samym centrum londyńskiej metropolii. Większość pomieszczenia recepcji w planie otwartym jest otoczona efektownie wyglądającymi przeszkleniami.

Jesteśmy dumni z tego, że przy tak ładnych fasadach zostały zainstalowane energooszczędne i wydajne grzejniki kanałowe z wentylatorami polskiej myśli technicznej - Verano.

Londyński Biurowiec – 148 Old Street

Prawie wykończony jedenastopiętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni ok 14 tys. m2 jest usytułowany przy 148 Old Street w Londynie.

Budynek został poddany modernizacji, i w tej chwili będzie oferował prawie dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia typu open space. Na parterze budynku znacznej rozbudowie poddane zostało główne wejście wraz z holem, które docelowo pomieści kawiarnię wraz z miejscem spotkań/odpoczynku.

Poprzednio w tej lokalizacji mieściła się sortownia Royal Mail (poczty angielskiej). Inwestor, firma Great Portland Estates zatrudniła firmę Cantillon do wyburzenia poprzedniego obiektu. Na to miejsce postawiono nowoczesny budynek biurowy o łącznej powierzchni ok 14 tys. metrów kwadratowych.

Prace poszczególnych ekip budowlanych zostały połączone ze sobą, stąd ekspresowe tempo postawienia nowego budynku.

Za prace izolacyjne przy wygłuszaniu ścian odpowiadała firma RBA Accoustic.

Pragniemy z dumą się pochwalić, że jako Verano – polski producent grzejników mieliśmy swój udział w tym projekcie – dostarczyliśmy wiele naszych energooszczędnych jednostek z wentylatorem, które zostały zamontowane na przy całej fasadzie przeszklonej pomieszczeń recepcji, chroniąc odwiedzających przed przenikaniem zimnego powietrza.

Londyński Biurowiec – 148 Old Street

Londyński Biurowiec – 148 Old Street

Grzejnik kanałowy z wentylatorem

Grzejnik kanałowy z wentylatorem