• 1
  • 2
Telefon: +48 814 408 330
E-mail: info@v-k.pl

Apartamenty Inspir Luxury Retirement w Nowym Jorku / USA

Inspir Luxury Retirement to apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami, a także apartamenty typu studio. Zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły wykończenia oraz funkcjonalność wnętrz. Apartamenty posiadają wbudowane kuchenki, szafy, marmurowe łazienki, podłogi z naturalnego drewna oraz ogromne okna sięgające od sufitu aż do podłogi. Całość tworzy przyjazne i komfortowe wnętrze.

23-piętrowy budynek, posiada 215 rezydencji. Został starannie zaprojektowany i przemyślany tak, by mieszkającym tu osobom starszym było dobrze i wygodnie. Duże przeszklenia dają poczucie otwartości i zapewniają dostęp naturalnego światła. Na parterze znajduje się dwupiętrowe lobby z recepcją oraz kawiarniami. Wnętrze jest niezwykle gustowne i jednocześnie harmonijne z naturą: rzymskie trawertynowe podłogi z kości słoniowej, panele ścienne z białego dębu i biały marmur akcentowany kolorami obecnymi w naturze. Obok holu znajduje się biblioteka, sala projekcyjna i sala sztuki otwierająca się na ogród z tarasem, a w centrum budynku znajduje się wielofunkcyjna przestrzeń.

150 stóp nad poziomem ulicy znajduje się Sky Park — taras ogrodowy wypełniony bzami, palmami i paprociami, daje kontakt z naturą. Znajdują się w nim drzewa osiągające 20 stóp wysokości i widoki na rzekę East. W połączeniu z szeregiem zabiegów odnowy biologicznej i zabiegami zdrowotnymi, z jakich mogą korzystać mieszkańcy sprzyja atmosferze odpoczynku i relaksu.

Inspir Luxury Retirement zachwyca architekturą. Jednak jest to przede wszystkim miejsce, w którym seniorzy znajdą kompleksową opiekę oferowaną przez wykwalifikowany personel. Jest to miejsce, w którym zarówno osoby mające problemy ze zdrowiem, jak i te tryskające energią będą czuły się jak w domu. Zapewnia wyjątkowy styl życia i spełnia ich potrzeby i oczekiwania.

Posiłki serwowane w restauracjach opierają się na lokalnych produktach, zapewniając zdrowe i zbilansowane menu.

Seniorzy do swojej dyspozycji mają konsjerża, dzięki czemu łatwiej mogą korzystać z atrakcji kulturalnych i rozrywek w mieście. W budynku znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, spa, centrum fitness, pub, bistro, restauracja, teatr rozrywki, biblioteka i sala karciana.

Projekt jest niezwykle nowoczesny, zastosowano w nim sztuczną inteligencję: oświetlenie sterowane głosem, wykrywanie upadku oraz aktywowane głosem menu usług i działań. Takie rozwiązania ułatwiają stały kontakt z rodziną i bliskimi.

Wśród wielu innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w budynku znalazły się również grzejniki kanałowe Verano. Ze względu na swoją dynamikę, precyzję oraz cichą pracę stanowią doskonałe źródło ciepła w takich inwestycjach. Zagwarantują optymalną temperaturę w apartamentach, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego mieszkańca apartamentów oraz harmonijnie podkreślą ich nowoczesny styl.

Apartamenty Inspir Luxury Retirement

Apartamenty Inspir Luxury Retirement